SESJE NARZECZENSKIE

SESJA NARZECZEŃSKA

Zaręczyny, ustalanie terminu ślubu i wesela, poszukiwania idealnej sukni i smokingu… W tym magicznym, choć często również stresującym czasie, jakim są przygotowania do zawarcia małżeństwa, zatrzymajcie się i pozwólcie sobie na chwilę tylko dla Was.

Sesja narzeczeńska to doskonały sposób na pamiątkę z tego niepowtarzalnego okresu Waszego życia. Możecie „oswoić” się z obecnością fotografia, który będzie Wam towarzyszył również w czasie ślubu, wesela i sesji ślubnej. Chętnie pomogę Wam się ustawić lub wykorzystać do zdjęć elementy otoczenia. Dzięki temu poczujecie się swobodniej przed obiektywem. A swoboda na sesji narzeczeńskiej jest jak najbardziej wskazana – wszak ta sesja ma być z założenia taka, jak tylko sobie wymarzycie. Może mieć styl romantyczny, delikatny, ale też zupełnie szalony i wymykający się schematom. Może nawiązywać do Waszych wspólnych pasji lub odbyć się w miejscu, które ma dla Was szczególne znaczenie. Wszystko zależy od Was! A jeżeli nie macie pomysłu, chętnie pomogę Wam dokonać wyboru w tych kwestiach.

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać już w dniu ślubu, ozdabiając nimi pomieszczenia lub podarowując je w prezencie rodzicom. Możecie też nadać im taki charakter, by stanowiły prywatną pamiątkę tylko dla Was.

Sesje narzeczeńskie wykonuję zarówno w ramach pakietu ślubnego, jak też poza pakietem. Otrzymujecie pakiet wybranych zdjęć poddanych cyfrowej obróbce. 

Skontaktujcie się ze mną, by poznać szczegóły oferty!

narzeczenska04
narzeczenska05
narzeczenska06
narzeczenska07
narzeczenska08
narzeczenska09
narzeczenska01
narzeczenska02
narzeczenska03
previous arrow
next arrow
narzeczenska04
narzeczenska05
narzeczenska06
narzeczenska07
narzeczenska08
narzeczenska09
narzeczenska01
narzeczenska02
narzeczenska03
previous arrow
next arrow
jko photography