O mnie

O MNIE

Witajcie!

Nazywam się Asia i pochodzę z Bieszczad. Odkąd sięgam pamięcią otaczały mnie piękne krajobrazy. Górskie zachody słońca i fascynujący świat przyrody zachwycały mnie tak bardzo, że zapragnęłam je uwieczniać. Tak zaczęła się moja przygoda z fotografią, która – podobnie jak zamiłowanie do lasów – z czasem przerodziła się w sposób na życie.

Pod Poznań trafiłam w pogoni za marzeniami. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że było warto! Jestem obecnie zarówno naukowcem-leśnikiem, jak też fotografem. W swoim fachu staram się ciągle rozwijać, co nie przychodzi z trudem, gdy kocha się to, co się robi.

Fotografie, które dla Was wykonuję, są trochę jak Bieszczady. To zamknięte w kadrze, ulotne chwile. Jest w nich natura i siła, wrażliwość, a może nawet odrobina tajemniczości. To wszystko dlatego, że tworzycie ją wspólnie ze mną. Moim zadaniem jest, by na każdym zdjęciu pokazać tę wrażliwość, ale także siłę, która drzemie w każdym z Was!

Wykonując zlecenia staram się zawsze o luźną atmosferę i kontakt z fotografowanymi osobami. W mig pozbędziecie się stresu związanego z widokiem obiektywu. Nie wiecie, jak się ustawić? Bez obaw, służę radą na każdym kroku. Pozowanie do zdjęć nie musi być trudne, nawet jeśli nie ma się w nim żadnego doświadczenia. Jestem również otwarta na Wsze pomysły, nawet te najbardziej szalone! Myślicie, że sesja zdjęciowa musi towarzyszyć specjalnym okazjom? Nic bardziej mylnego! To doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu i zapisanie w pamięci Waszej codzienności, która szybko umyka. Za to podczas realizacji reportaży z imprez okolicznościowych lub biznesowych staram się być jak najmniej widoczna i nie ingerować w wydarzenia, aby przedstawić je na fotografiach takimi, jakie naprawdę są.

Gotowi na nową przygodę? Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz do kontaktu, w celu omówienia Waszych indywidualnych potrzeb i ustalenia szczegółów.

jko photography